به وب سایت شرکت تحقیقات پیشرفته خوش آمدید

شرکت تحقیقات پیشرفته برای کمک به بهبودکیفیت زندگی از طریق توسعه تکنولوژیهای نوین برای رفع مشکلات محیط زیستی از جمله کاستی های صنعت آب و فاضلاب در سال 1381 تاسیس گردید.

این شرکت مفتخر است که از تلاش همکارانی نوآور که بطور موثری در نوآوریهای مهمی شرکت داشته اند،بهره برده و می برد. همچنین در سطح بین المللی پیشگام تصفیه بیولوژیکی با بارگذاری بالا بدون تولید لجن اضافی است. این مهم با توسعه فرآیند منحصر به فرد دوزیستی که آن را Biofix نامیده ایم ممکن گشته است. این فرآیند بدون نیاز به ازن زنی و با توان بارگذاری بالا با بهره گیری از فرآیندهای  Anoxic, Anaerobic,Facultative, Aerobicکه به طورهمزمان دریک تانک عمیق با هوادهی  در میانه تانک، علاوه بر بهره بالای تصفیه در حذف مواد آلی و نیتروژن توانایی حذف کامل لجن را دارد. دهها تصفیه خانه کامل با این فرآیند با اطمینان و سادگی در حال کار است.

به عنوان مثال ازن زنی مستقیم بیوراکتور هوازی مانند حوضچه لجن فعال برای کاهش تولید لجن اضافی و افزایش تجزیه پذیری با حذف رنگ برای اولین بار در دنیا توسط این شرکت توسعه داده شده و مورد استفاده قرار گرفت.

شرکت تحقیقات پیشرفته طراحی جدیدی از پکینگ مدیاهای مقاوم به گرفتگی تولید نموده است که تا سه برابر نوع موجود در بازار دارای سطح ویژه فعال می باشد و تا 5کیلوگرم COD بر متر مکعب در روز در فرآیندهای هوازی و تا 30کیلوگرم COD بر متر مکعب در روز در فرآیندهای بی هوازی قابلیت بارگذاری آلی داشته بدون اینکه نیازی به تمیز کردن و شستشو داشته باشد.

شعار "ساده و پیشرفته" ما را به توسعه فن آوری های بسیار پیشرفته ای هدایت کرده است که ساخت و بهره برداری آن ساده و مقرون به صرفه است.  برگشت و استفاده مجدد از آب و فاضلاب تصفیه شده با حذف باقی مانده ریزآلاینده ها از طرق ساده، یکی از خدمات محوری و اصلی این شرکت است.  حذف نیترات از آب شرب خدمت دیگری از این شرکت می باشد.

ارتقاء تصفیه خانه ها به صورتی که بتواند علاوه بر تصفیه حجم چندین برابری فاضلاب ورودی و تولید پسآب با کیفیت تر پاسخگوی سخت ترین استانداردها با استفاده از سازه های موجود باشد. مثال دیگری از خدمات متنوعی است که ما ارائه میدهیم.کاتالوگ
نمایشگاه